%100 Orijinal • KARGO BEDAVA • Vadesiz 9 Taksit

Timex

1854 yılında kurulan Timex, saat severlerin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli ve yenilikçi saatler yaratma geleneğini her dönemde korumayı başarmış bir Amerikan markasıdır.

Timex, müşterilerine kaliteli ürünleri sunmak için Alman mühendisliği ile ‘high-end’ İtalyan tasarımlarını birleştirir. Zamansız tasarımları ile ünlü ve ikonik bir saat markası olduğunu kanıtlamıştır.

Timex, herkese ve her zevke yönelik modellerle öne çıkmaktadır. TIMEX® IRONMAN® koleksiyonu, aktif yaşayan, hızını ölçmek isteyenler ve fitness’a ilgi duyanlar için idealdir. Macera severler için üretilen ve her zorlu şarta ayak uydurabilen, darbelere dayanıklı bir model arayanlara Expedition®, neredeyse yok edilemez özellikleriyle ideal bir seçim olacaktır. INDIGLO® teknolojisini kullanan modelleri ise gece kullanımı için benzersiz bir seçenek sunmaktadır. Timex, günümüz modasını yakından takip eden tüketiciler için de Timex® Originals koleksiyonu ve Timex Weekender koleksiyonunu yaratmıştır. Farklı gündelik kombinasyonlar yaratmayı kolaylaştıran kayış seçenekleriyle, saati kıyafetlerle mükemmel bir şekilde kombinlemeyi çok kolay bir hale getirmiştir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.