%100 Orijinal • KARGO BEDAVA • Vadesiz 9 Taksit

ZAMAN ATÖLYESİ HAKKINDA

Zaman Atölyesi saat sektörünün deneyimli ve güvenilir kuruluşlarından biri olan Merkez Saat’in kardeş firması olarak kuruldu. Saat sektörünün uluslararası saygın markalarının Türkiye distribütörlüklerini yürüten Merkez Saat 1.000 m2 lik ofis alanında, 50 kişilik personeli ve 14 mobil pazarlama ekibi ile tüm Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetleri gerçekleştirmektedir. Sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen Merkez Saat satış sonrası hizmet konusunda da müşteri odaklı yaklaşımıyla etkin çözümler sunar.

Vizyonumuz: Temsil ettiği tüm markalar ile sektöründe önce olup, en iyi ve kaliteli ürünleri sunan firma olmak.

Misyonumuz: Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesiyle sektöründe fark yaratarak öncü olmak.

İlkelerimiz: Müşteri odaklı hizmet anlayışı, gelişen moda ve teknolojiyi takip ederek uyum sağlamak, yaratıcılık, güvenilirlik.

MERKEZ SAAT HAKKINDA

Türkiye'nin önde gelen saat üretici ve distribütörlerinden biri olan Merkez Saat, Momentus ve Vialux markalarının yaratıcısıdır. Üretimini yaptığı ve ithal ettiği markalarıyla, saatçilik sektörüne değer katan Merkez Saat, müşterilerine farklı deneyimler yaşatabilmek için tüm enerjisiyle özgün fikirler üreterek, kendisini sürekli geliştirmektedir.

Momentus markasıyla sektörde 1992 yılından bu yana varlığını sürdüren Merkez Saat, distribütörlüğünü üstlendiği diğer markalarıyla her dönemde saat tutkusunu yansıtmıştır. Saat dünyasının en son yeniliklerini ve trendlerini sürekli olarak izlemiş ve her geçen gün müşteri memnuniyeti konusunda kendisini geliştirmiştir.

Saate olan tutkusunu ve 25 yılı aşkın tecrübesini, çalışanlarıyla yarattığı sinerjiyle giderek artırmış ve pek çok dünya markasını bünyesine katmaya devam etmiştir. Merkez Saat, aynı zamanda Türkiye’de birçok kurumsal markaya saat ve gözlük üretimi konusunda danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Momentus ve Vialux ile birlikte Timex, Nautica, Nixon, GF Ferre markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Merkez Saat, her zaman güven duyulan bir marka olmanın sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmekten gurur duymaktadır. Zamana değer, üstün kalite ve estetik katarak, tam 25 yıldır hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışmaktadır

Merkez Saat, 50 kişilik deneyimli personeli, 1.000 m2'lik ofis alanı, işinde başarı ve memnuniyete odaklı 14 kişilik satış ekibi ile 500’ün üzerinde bayinin ihtiyaç ve beklentilerine anında cevap veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

Satış sonrası hizmetler ve teknik servis konusunda da aynı heyecan ve tutkuyla, çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığı tüm markalar Merkez Saat güvencesi ile 2 yıl garantilidir. Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen saatlerin bakım ve onarımları, Merkez Saat bünyesindeki profesyonel teknik servis yetkilileri tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

Merkez Saat’in en önemli hedeflerinden biri de üretimini yaptığı Momentus ve Vialux markalarını uluslararası pazarda birer dünya markası haline getirmektir. Bu hedefle başlattığı çalışmalar hızla devam etmektedir.