Sıkça Sorulan sorular

Online sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için ilk önce bir “ Alışveriş Listesi ” oluşturmalısınız. Alışveriş Listesi Alışveriş Sepetinizde bulunan ürünlere verilen isimdir. Sistemimizi gezerek listenize eklemek istediğiniz ürünün hemen altında bulunan “Sepete Ekle” butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişinizi sonlandırmak istediğiniz anda Alışveriş Sepetinizde bulunan “Satın Al” butonunu kullanarak satın alma işlemini tamamlamak için gerekli olan ve SSL güvenlik sistemi ile korunan 3 aşamalı sipariş sonuçlandırma bölümüne geçeceksiniz. Her aşamada gerekli açıklamalar bulunmaktadır. 2. aşamada ödemeniz gereken toplam tutarı görerek siparişinize onay vereceksiniz. Alışverişlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapacağınız siparişler otomatik olarak işleme konulur. Sistemimiz SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde kayıtlı kalmayacaktır. Her siparişiniz için bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.
İletişim adresimizden http://www.zamanatolyesi.com/contact-us konu ile ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra, iade edilecek ürün; anlaşmamız olan MNG Kargo aracılığıyla ilgili faturanın 3 Nüshası ile birlikte, tarafımıza gönderilecektir. Teslim alınan ürün tarafımızdan kontrol edildikten sonra, ürünün ücreti tarafınıza geri iade edilir.
Taksitli yapılan alışverişlerde yapılan iade tutarının da taksitli olarak yansıması banka ile ilgilidir. Konuyla ilgili bankanızla görüşmeniz gerekmektedir.
Ürün tarafınıza ulaştığında, kargo görevlisinin yanında mutlaka kontrol ediniz. Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir . Ürününüz eksik, arızalı, kusurlu, hasarlı veya belirtilenden farklı ise iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz. İletişim adresimizden http://www.zamanatolyesi.com/contact-us konu ile ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra, iade edilecek ürün; anlaşmamız olan MNG Kargo aracılığıyla ilgili faturanın 3 Nüshası ile birlikte, tarafımıza gönderilmelidir. Teslim alınan ürün tarafımızdan kontrol edildikten sonra, ürünün ücreti tarafınıza geri iade edilir.
letişim adresimizden http://www.zamanatolyesi.com/contact-us konu ile ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra, Ürünü anlaşmamız olan MNG Kargo ile ilgili faturanın 3 Nüshası ile birlikte değişim / iade edilecek ürünün tarafımıza gönderilecektir. İade yada değişim de 3 fatura nüshasının ürünle gönderilmesi süreci hızlandırmaktadır.
İletişim adresimizden http://www.zamanatolyesi.com/contact-us konu ile ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra, ürün; anlaşmamız olan MNG Kargo aracılığıyla ilgili faturanın 3 Nüshası ile birlikte, tarafımıza gönderilecektir.
Ürünü kargoya teslim etmeden önce, iyi şekilde paketlediğinizden emin olun. Baloncuklu poşet, köpük gibi koruyucu maddelerle birlikte, ürünleri uygun bir kutu içine koymak, en güvenli kargolama yoludur..
Satışa sunduğumuz tüm ürünler Merkez Saat A.Ş garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de Merkez Saat A.Ş Tamir Servisi tarafından yapılır. Herhangi bir arıza durumunda fatura veya garanti belgeniz varsa, garanti şartları kapsamında ürününüzü tamir ettirebilirsiniz. Garanti şartları Garanti Belgelerinde yazılmıştır.
Zamanatolyesi.com’dan satın aldığınız bir ürünü 14 gün içinde iade kargo ücreti ödemeden kolay iade edebilirsiniz. Kullanılmış ürün iade kapsamında değildir.
Zamanatolyesi.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Yasalar gereği faturasız ürün çıkışı yapılamamaktadır. Adına fatura düzenleyebilmemiz için bu bilgiye ihtiyaç duymaktayız.