GARANTİ ve İADE

www.zamanatolyesi.com'da satılan tüm ürünler üretici firmanın garantisi altındadır. Garanti süresi tüm ürünlerde 2 yıldır.

İADE SÜRESİ

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden ve kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde iade nedeninizi belirterek ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

İade edilecek ürünlerin 7 günlük süre içerisinde, ürünün orijinal faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Faturasız ürün iadesi kabul edilmemektedir. bilgi@zamanatolyesi.com’a mail adresine ürünü iade etmek istediğinizi bildiren e-postanızın bize ulaşmasından sonra bilgi@zamanatolyesi.com tarafından size ürünün iade alınacağını onaylayan bir onay epostası gönderilecektir. İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Ürün birim fiyatı + KDV şeklinde kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır, paket hasar görmemiş, ürün giyilmemiş, yıkanmamış , kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve Sipariş Numarası ve fatura adresini içeren belgelerle birlikte bilgi@zamanatolyesi.com ‘a gönderilecektir. bilgi@zamanatolyesi.com’a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı günün ertesi günü işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan ödemelerin iadesi bankanızın inisiyatifindedir.

Hatalı, Eksik veya Sorunlu Siparişler :

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürününüz size gönderilecektir.

Sipariş iptali hakkında bilgi :

Sipariş iptalleriniz için sipariş verdiğiniz gün içerisinde 0.212.520 03 02 numaralı telefondan firmamızı arayabilir ya da info@zamanatolyesi.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iptal işlemi yapılamaz. İade prosedürü uygulanır.